login TSNEON

Složení skupiny

Taneční skupina Neon pod vedením Mgr. Kateřiny Zolmanové (svob. Novohradské) funguje již od roku 2000. Skupinu tvoří přes 80 tanečníků ve věku 5 -27 let v pěti věkových kategoriích (BABY - 4-6let, MINI - 6-8let, DVK-děti 8-10 let, JVK - junioři 11-15let a HVK- hlavní věk. kateg. nad 15 let).

Náplň činnosti

Taneční skupina se zaměřuje na street dance a hip-hop formace, show formace, sólová vystoupení jednotlivců a dvojic ve stylu hip-hop, R'n'B a street dance. Nově trénujeme i ve stylech jungle a house dance. Tanečníci se při trénincích (2-3h týdně) učí pracovat v kolektivu, improvizovat - vyjádřit své pocity tancem, zdokonalují své pohybové schopnosti a dovednosti.

Během každého školního roku skupina nacvičí 2 až 3 taneční vystoupení v každé věkové kategorii, kterými poté reprezentuje město na různých tanečních soutěžích a přehlídkách, například:

kde rok od roku dosahuje lepších výsledků.

Dále vystupuje při různých slavnostních a sportovních příležitostech jako jsou slavnostní otevření nových budov, Fit soboty v Žamberku, Vyhlášení TALENT roku, Volby krále a královny Majálesu, Majálesy, slavnostní otevření fotbalového stadionu, Mistrovství ČR v motokrosu v Dobřanech, dětské diskotéky, karnevaly, vystoupení pro školy, Vánoční jarmark, Volba Miss a Missáka ZŠ 743 a další.

Úspěchy

Naše skupina dosáhla za dobu svého působení významných úspěchů v různých soutěžích za uplynulý rok jsou to tyto výsledky:

...a přední místa v nepostupových pohárových soutěžích (Jičín, Jablonné, Hronov...)

TS Neon Žamberk, Lukavská 981, 564 01 Žamberk | e–mail: kacenkanovo@seznam.cz
Vytvořil: brajan